Profesionálny fotograf

Reklamný fotograf

Reklamný fotograf pre vás nafotí reprezentatívne  reklamné fotky, ktoré vás budú reprezentovať. Tieto fotografie sú vhodné na billboard, do časopisu, na webovú stránku, či všade tam kde je nutné zaujať fotkou pozornosť.

Ukázať fotky

Svadobný Fotograf

Svadobný fotograf zaznamená váš svadobný deň, ktorý sa delí z hľadiska fotografka na: portréty – umelecké svadobné fotografie = v parku, v kaštieli čí v lese-prírode a reportážnu počas ktorej fotograf zaznamená celý priebeh svadobného dňa.

Ukázať fotky

Portrétny fotograf

Portrétny fotograf zaznamená vašu osobnosť, zachytí vás, vašich blízkych v dokonalý moment, ktorý perfektné charakterizuje práve vašu povahu. Nájdete tu Umelecké, Spontánne, či reportážne fotografie ľudí, detí či párov. 

Ukázať fotky

Fotograf na stužkovú

Fotograf na stužkovú slávnosť zaznamená celý priebeh stužkovej slávnosti, od nástupu, cez príhovor a bláznivý program až do polnoci kde učiteľ – učitelia rozbije džbán a zoberie si svoje štriepinky šťastia.

Ukázať fotky

Fotograf na prijímanie

Fotograf na 1. sväté prijímanie zachytí celý priebeh prijímania od nástupu pred kostolom, celý priebeh svätého prijímania a samozrejmosťou je aj fotenie pred oltárom s rodičmi, krstnými rodičmi, … . Fotokútik umožní okamžitú tlač fotografií fotografií.

Ukázať fotky

Produktový Fotograf

Fotenie produktov na bielom pozadí dokážem nafotiť priamo u vás, avšak v prípade fotenia viac produktov (+100) je výhodnejšie keď si pre produkty prídem a nafotím ich na bielom pozadí u mňa, čím sa zvýši rýchlosť, lepšími podmienkam na fotenie.

Ukázať fotky

Krásy Slovenska

Krásne Slovenské pamätihodnosti, hrady, zámky či iné turistické  lákadla ktoré sú vhodné na použitie do knihy, kalendáru či reprezentáciu Slovenska, Slovenskej republiky vo svete. 

Ukázať fotky