Magnetky s vlastnou fotkou

Najpredávanejšie FotoMagnetky:

Magnetka 6×9 cm

2,50€ ks

Kliknutím navrhnete vlastnú magnetku

Magnetka 10×15 cm

4,80€ ks

Kliknutím navrhnete vlastnú magnetku

Magnetka 7×15 cm

4,00€ ks

Kliknutím navrhnete vlastnú magnetku

Magnetka 10×10 cm

3,50€ ks

Kliknutím navrhnete vlastnú magnetku

Turistické magnetky

Vyrábam hmatateľné spomienky z vašich najkrajších výletov v pohode vlastných FotoMagnetiek z turistických fotografií. Magnetky sú originálnym spôsobom, ako mať tie najúchvatnejšie výlety neustále pred očami. Zaspomínate si na krásne chvíle v svetových metropolách či na nekonečný relax pri mori.

Magnetka, po ktorej ste vždy túžili je na dosah ruky. Popustite uzdu fantázii a vytvorte si svoju vlastnú magnetku. Jednoduchá aplikácia vám ponúka rôzne veľkosti či špeciálne tvary magnetiek. Ponúkne vám koláž fotografií, možnosť vložiť do vlastnej magnetky text, pri ktorom si môžete vybrať z viacerých štýlov písma, ale aj vložiť rôzne výnimočné smajlíky, zvieratká, či rôzne druhy ovocia, či potravín, ktoré ste napríklad papali, počas svojej výpravy za dobrodružstvom. Takéto originálne vlastné FotoMagnetky, budete mať doma skôr, ako začnete byť nedočkavý. Magnetky doručujeme už do 24 hodín počas pracovných dní Vyrobiť magnetku

Zberateľské magnetky

Zahoďte všetky zábrany a vytvorte si svoju vlastnú sériu magnetiek, ktoré budú na seba nadväzovať a tvoriť tak jedinečnú kolekciu. Postarám sa o rýchlu a najmä kvalitnú výrobu magnetiek s bleskovým doručením do 24 hodín.

Magnetky s vlastnou fotkou si navrhnete jednoducho a rýchlo v prehľadnej aplikácii do ktorej nahráte svoje obľúbené obrázky a doplňte ich o originálne grafické prvky, ktoré dodajú vašej kuchyni jedinečný charakter. Posúvajte hranice a navrhnite si ultimátnu zberateľskú magnetku podľa vašich predstáv! Vyrobiť magnetku

Magnetky z fotiek

Magnetky s vlastnou fotkou sú jedinečnou dekoráciou do kuchyne, vďaka ktorej budete mať tie najkrajšie životné spomienky vždy na očiach. Navrhnite si jednoducho a rýchlo svoju vlastnú originálnu magnetku, ktorá bude zdobiť vašu chladničku, nástenku alebo akúkoľvek inú kovovú plochu. Spravte si radosť originálnou magnetkou s fotkou aj vy!

Vyrobiť magnetku